Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

gancho | marec 24, 2019

Scroll to top

Top

No Comments

Editoriál – gancho vol. 28

gancho.info

Milí čitatelia časopisu gancho!

Radi by sme vám zaželali šťastný nový rok, aj keď je už február! Až teraz sa nám podarilo vrátiť sa on-line po „technickej prestávke“, počas ktorej sme sa snažili znovuspojazdniť náš server. Ďakujeme za trpezlivosť a podporu, za to, že ste na nás čakali! Chýbali ste nám a od tohto mesiaca pre vás znovu chceme pravidelne zverejňovať zaujímave články a informácie. Ešte stále pracujeme na „záchrane“ starých článkov, ktoré snáď čoskoro budete znovu môcť nájsť v našom archíve. Ospravedlňujeme sa za komplikácie, ale nie sme ITčkári ale iba milovníci tanga 🙂

Tento mesiac si môžete prečítať odpoveď na dôležitú otázku „Prečo tango?“ od Márie a nájdete tu aj zábavnú karikatúru od Andreia. Corina naďalej pre nás otvára stránky svojho tangového diára a v článku „Los Vino“ vám prezradí, ako môžete prežiť tie isté pocity znovu a znovu, aj keď čas neúprosne beží a vaša skúsenosť v tangu sa mení spolu s ním.

Viete ako vyzerá svet tanga v Izraeli? Prečítajte si veľmi zaujímavy rozhovor s ukrajinskou učiteľkou tanga, Annou, ktorá vyučuje tango v Jeruzaleme a ktorý si môžeme prečítať vďaka Katke z Českej republiky.

Veronica nám povie prečo „Väčšina rád, ktoré dostanete v súvislosti s vašim tancovaním nie je správna“, je to určite zaujímavý pohľad, ktorý obohatí vaše tangové vedomosti a umožní vám ešte lepsie pochopiť proces učenia sa.

Takisto si užite aj rozhovor s krásnou Maria Ines Bogado, s ktorou som sa rozprávala o jej živote, tangových topánkach a jej obľúbenom jedle 😉

Ešte raz vám ďakujeme za trpezlivosť! Budeme robiť všetko, čo bude v našich silách, aby vám gancho v nasledovných mesiacoch prinášalo čo najviac radosti a užitočných informácií.

Objímame vás

Lucia a Deniz

Submit a Comment

?